Anterwell Technology Ltd.
Contact Now
Brand Name : ONSEMI
Model Number : NCP1247DD065R2G
Certification : Original Factory Pack
Place of Origin : Original
MOQ : 50pcs
Price : negotiation
Payment Terms : T/T, Western Union,PayPal
Supply Ability : 5200PCS
Delivery Time : 1 day
Packaging Details : please contact me for details
DRV (pin 5) : –0.3 to 20 ±1000 (peak) V mA
VCC : –0.3 to 28 ±30 (peak) V mA
HV : –0.3 to 500 ±20 V mA
Vmax : –0.3 to 10 ±10 (peak) V mA
RJ−A : 162 147 115 °C/W
Contact Now
• Fixed−Frequency Current−Mode Operation (65 kHz and 100 kHz frequency options)
• Frequency Foldback then Skip Mode for Maximized Performance in Light Load and Standby Conditions
• Frequency Modulation for Softened EMI Signature
• Adjustable Overpower Protection Dependant on the Bulk Voltage
• Latch−off Input Combined with the Overpower Protection Sensing Input
• VCC Operation up to 28 V, With Overvoltage Detection